Kolejna loteria z dużo większą szansą na wygraną

Być może już wiecie, że ruszyła konkurencyjna do loterii paragonowej loteria organizowana pt Przesiądź się na kartę. Akcja ma promować płatności kartami : Visą i MasterCard’em. Płacić trzeba kartą za zakupy w sklepach, które przystąpiły do akcji.        Są to: Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Selgros i Lukoil. W odróżnieniu od loterii paragonowej MF w tej loterii podaje się dane z dokumentu potwierdzającego zapłatę dowolną kartą bankomatową. Akcja została zorganizowana przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego. Pierwszy raz o takiej fundacji słyszę, ale bardzo mnie cieszy, że powstała (ponoć 5 lat temu). To tak w nawiązaniu do mojego wcześniejszego tekstu         pt. Gotówka w kieszeni.

Nie przedłużając wstępu czas napisać o konkretach.

Nagród jest dużo i są losowane codziennie w trakcje trwania loterii, to jest od 29 stycznia do 12 marca br. Do wygrania są nagrody za 2,5 miliona złotych. A losowania są codziennie.

Inaczej też brane są do losowania nasze paragony. Tu ważna jest kwota, ponieważ za każde wydane 10 zł dostaje się 1 los. Czyli kupując za 200 zł będziemy mieć 20 szans na wygraną.

A i losowania są częściej (codziennie ),a dodatkowo każdy los bierze udział w każdym losowaniu. Szanse więc rosną z każdym dniem.

Codziennie losowany jest Ford Focus i 4 iPad’y.

Jak ktoś jest zainteresowany to więcej informacji można znaleźć na stronie https://zakupybezgotowki.pl/

Mamy więc w kraju w końcu organizację, która naprawdę zaczęła promować płatności bezgotówkowe co mnie bardzo, ale to bardzo cieszy. Jak do tego dołożymy jeszcze planowaną ustawę o zmniejszeniu obrotu gotówkowego pomiędzy przedsiębiorcami do 15.000 złotych (z 15.000 euro) to widać szanse na spore zmniejszenie obrotu gotówkowego w Polsce. A to powinno spowodować wyrównanie szans przedsiębiorstw uczciwych z tymi do tej pory „uprzywilejowanymi” działającymi w szarej strefie. A że przy okazji możemy cos wygrać? Tylko się cieszyć. Wiem, wiem nic za darmo…. Oczywiście musimy podać swoje dane i wyrazić zgody marketingowe…. Ale tym razem prośba jest cywilizowana, a nie wymuszana w momencie zaciągania kredytu czy otwierania rachunku bankowego.

Życzę więc wszystkim powodzenia w losowaniach 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s